Afbeelding

Film Triangle of Sadness vanavond in de Speeldoos

6 februari 2023 om 07:55 Film

BAARN Vanavond, maandag 6 februari, vertoont Theater de Speeldoos de Palme d’Or-winnaar Triangle of Sadness op het filmdoek. Er zijn nog enkele kaarten beschikbaar voor deze filmvertoning.

De modellen Carl en Yaya worden uitgenodigd voor een luxe cruise met aan boord een bont gezelschap aan rijke passagiers, waaronder een Russische oligarch, Britse wapenhandelaars en een eigenzinnige, alcoholische, Marx-citerende kapitein. In eerste instantie oogt alles als de perfecte Instagram post, maar er is een hevige storm op komst. De cruise eindigt catastrofaal en het koppel strandt met een groep miljardairs en een schoonmaakster op een onbewoond eiland. In een strijd om te overleven wordt de hiërarchie volledig op zijn kop gezet. 

Triangle of Sadness is op maandag 6 februari om 20.15 te zien in Theater de Speeldoos. Voor meer informatie en tickets kan men terecht op de website van het theater speeldoosbaarn.nl

Mail de redactie
Meld een correctie

Christine Schut
Deel dit artikel via:
advertentie