
Open Podium in de Speeldoos; Talenten trappelen van ongeduld
2 maart 2023 om 08:54 MuziekBAARN Theater de Speeldoos houdt op zondagmiddag 12 maart haar eerste Open Podium. De animo om op te treden was groot; diverse talenten hebben zich inmiddels al aangemeld. Er staat daarom een line-up gepland van ongeveer negen optredens.
Het is volgens de organisatie een spannende mix geworden van muziek, zang en cabaret; zowel professioneel als van een hoog amateurniveau. De artiesten verzorgen hun optreden op het kleine podium in het theatercafé. Het publiek kan daar luisteren onder het genot van een drankje en hapje. Gezelligheid en ongedwongenheid staan voorop. De entree is gratis (vooraf aanmelden is niet nodig) en er is vrije inloop tussen 15:00-18:00 uur. Wie geen enkel optreden wil missen, is de hele middag welkom.
Het Open Podium wordt samen met Open Podium De Vorstin (Hilversum) en Open Podium Huis van Eemnes georganiseerd. In Hilversum is het Open Podium al tien jaar lang een begrip. Veel singer-songwriters, muzikanten, cabaretiers, rappers en vele anderen zijn daar in al die jaren de revue gepasseerd. Vanaf nu vindt het Open Podium ook plaats in Eemnes en in Baarn. De drijvende krachten achter de Open Podia in deze drie plaatsen zijn Marion Stein, Hans Sligter en Sjoerd van den Broek. Hans en Sjoerd zijn als bandleden van de LSB Experience bekende gezichten in het Baarnse theater; zij treden er geregeld zelf op. Na 12 maart plant het trio al weer verder; er staan in 2023 nog een aantal Open Podia in Baarn en Eemnes op het programma. Ontwikkelingen worden op de website geplaatst.


















