
In 2027 minder subsidie voor De Groene Inval
15 oktober 2026 om 08:30 LokaalnieuwsBAARN Stichting Natuur- en Milieucentrum De Groene Inval krijgt in 2027 een subsidie van 93.410 euro. Het kan gebruikt worden voor activiteiten uit op het gebied van natuur- en milieueducatie.
De toegekende subsidie ligt lager dan het door de stichting aangevraagde bedrag. In de subsidieverlening is de eerder aangekondigde ombuiging van 25.000 euro verwerkt. De gemeente blijft met de stichting in gesprek over de gevolgen hiervan voor de uitvoering van de activiteiten. Daarbij worden de effecten gemonitord en worden mogelijkheden verkend om aanvullende inkomsten uit andere bronnen te genereren.
Voor 2027 is de verwachting dat de stichting opnieuw een incidentele provinciale subsidie van 15.000 euro ontvangt. Daarnaast voert de stichting gesprekken met scholen over een mogelijke verhoging van hun bijdrage en over een eventuele aanpassing van het activiteitenaanbod.



















