
Baarnse Gall&Gall centraal in commercials
14 oktober 2026 om 08:30 OverigBAARN Op de Brink stonden zondag en maandag vrachtwagens, camera’s en een kerstboom. Ook burgemeester Mark Röell kwam maandag even kijken wat er gebeurde. Er werden vier commercials opgenomen van slijter Gall&Gall. Twee voor de kerstperiode, een voor Black Friday en een voor oudjaar.
,,We hebben voor dit filiaal gekozen vanwege de mooie omgeving voor buitenshots en het feit dat deze zaak op zondag dicht is, zodat we dan kunnen filmen”, vertelt een van de ongeveer veertig medewerkers die betrokken zijn bij de opnames. Het filiaal was al eerder toneel van opnames voor commercials.
De komende tijd zal duidelijk worden wat er te zien is van Baarn in de commercials én wat de aanbiedingen zijn waarvoor reclame wordt gemaakt.



















