Afbeelding
Christine Schut

Publiek in de Speeldoos geboeid door ‘De Bemoeial’ van Karakter

11 november 2025 om 15:00 Podiumkunsten

BAARN Het publiek in Theater de Speeldoos heeft zaterdagavond en zondagmiddag geboeid meegeleefd met personages die de leden van Toneelgroep Karakter op de planken brachten. Met name Irene Peerdeman, die hoofdrolspeelster Mrs. Piper vertolkte, maakte indruk met de grote hoeveelheid tekst die ze had moeten leren én de lachers die zij op de hand kreeg. 

Naast Peerdeman, namen Paul Kemper, Hans van Lidth de Jeude, Jelmer Wildenburg, Karlijn Zents, Marloes Immel, Jasper Rottier en Do Smits voor hun rekening in de komische thriller ‘De Bemoeial’ van Jack Popplewell, geregisseerd door Howard van Dodemont. 

Het verhaal speelt zich af in een kantoor waar Mrs. Piper een lijk vindt. Even later is het lijk verplaatst en ziet ze dat het haar directeur is, Mr. Marshall. Als de politie arriveert is het lijk verdwenen. Als vervolgens Mr. Marshall komt binnenlopen, is de verwarring compleet. Uiteindelijk blijken twee mannen vermoord en weet Commissaris Baxter, samen met zijn oude buurmeisje Mrs. Piper, de moordenaar te ontmaskeren. 

Het publiek, in het goedgevulde theater, beloonde de spelers en regisseur met een warm applaus na afloop waarbij ook nog aandacht was voor de recent overleden Karakter-oprichter Theo Manten.

Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie