
Midzomerdorps-diner Baarn kent een herstart: ‘Het wordt echt fantastisch’
10 juni 2025 om 11:45 EvenementenBAARN Terug van weggeweest na corona én op een nieuwe locatie. Het Midzomerdorpsdiner in Baarn wordt op 21 juni nieuw leven ingeblazen en vindt dit jaar voor de zesde keer plaats. ,,Voorgaande jaren was het altijd uitverkocht, dus wees er snel bij, op is op.”
Jurre Jochemsen
Gert-Wim Hogeveen, als één van de vele Rotary Club Soestdijk-leden mede-organisator van het culinaire en muzikale festijn, kijkt verlekkerd vooruit op wat komen gaat. ,,Vóór corona is het al vijf keer georganiseerd, ná corona kwam er elk jaar weer wat tussen bij ons en verviel het een paar edities, nu gaan we er weer volle bak tegenaan. Het thema nu is ‘Chique Oranje’. Ik en velen met mij hebben er echt weer zin in om er op 21 juni een mooi en lekker feestje van te maken voor Soest, Baarn en omstreken.”
PEKINGTUIN
Aanvang is om 17.30 uur en het diner start om 18.30 uur tot aan ongeveer 22.30 uur. Locatie is nu dus anders dan voorgaande jaren. Waar het festijn eerder plaatsvond op De Brink, kiest de organisatie nu voor De Pekingtuin. ,,Het wordt een even gezellige avond als voorheen, maar er is op deze nieuwe plek net even wat meer ruimte voor het hele gebeuren. Er wordt nu één heel grote tent geplaatst. Het maximale aantal deelnemers is wel hetzelfde, 300. Iedereen is welkom.”
Er staat een driegangenmenu op de rol. Het voorgerecht, een charcuterie van Spaanse tapas, komt van ‘t Hooge Erf. Hoofdgerecht wordt geserveerd door restaurant Eemlust, een chic aangekleed barbecuebuffet. IJs en koffie komen van IJs van Oranje. Alle inkomsten gaan naar het goede doel.
Dat zijn er dit jaar drie, te weten SchuldHulp Maatje Soest, Stichting FrankLin en Stichting Atelier Langs Jan. De gehele avond kost vijftig euro. Er staat ook een veiling op de rol. ,,En dan speel ik veilingmeester”, vervolgt de gesprekspartner tot slot. ,,Ook al dít geld gaat naar de drie genoemde doelen. Het wordt een leuke, gezellige, ongedwongen avond, het belooft fantastisch te worden. En tot slot; op muzikaal gebied komen er enkele leuke verrassingen. Meld je dus gauw aan.”


















