
Jeugdig De Vuursche Dames blijft aan kop
5 februari 2023 om 23:11 WaterpoloBAARN De Vuursche Dames 1 rekende eenvoudig af met Utrecht Dames 6 door met 8-3 te winnen. Door de overwinning blijven de Baarnse waterpoloërs voorlopig op de eerste plek in een spannende titelstrijd.
In het eerste partje kwam De Vuursche nog met 0-1 achter, maar draaide dat om naar 3-1. Halverwege stond het 5-2, waarna de resterende doelpunten in het laatste partje vielen.
De ploeg van Gert van den Broek won met een erg jeugdig team. Yara Kuijt uit de O15 deed voor het eerst mee als keepster. Jasmijn van Dinther komt ook uit dat team. Zij deed voor de tweede keer mee, speelde goed en beloonde dat met twee doelpunten. Voor Van Dinther waren het haar eerste doelpunten bij de senioren.
Doelpunten De Vuursche Da1: Jasmijn van Dinther (2), Marit Bakker (2), Naomi van Cleef, Kaylee van den Broek, Amber Bluemink, Rosalie Söder.














