En hachelijke situiatie voor het doel van TOV afgelopen zaterdag.
En hachelijke situiatie voor het doel van TOV afgelopen zaterdag. Caspar Huurdeman

TOV trekt zege weer niet over streep

16 oktober 2023 om 12:00 Voetbal

BAARN Nog minstens twee weken moet TOV op zijn eerste zege van het seizoen wachten. Tot nu toe grossieren de Baarnaars in gelijke spelen, die als een verlies voelen.

door Hans Veltmeijer

In de drie achtereenvolgende keren dat de punten werden gedeeld stond TOV steeds op voorsprong en maakte de tegenstander in de slotfase de gelijkmaker. Vorige week deed Laren dat nadat TOV de wedstrijd 80 minuten had gedomineerd, zaterdag scoorde VVZA enkele minuten voor het eindsignaal. TOV had kort daarvoor de bevrijdende 2-1 gemaakt, maar nog lukte het niet die stand over de streep te trekken. Gezien het spelbeeld was de 2-2 overigens wel een terechte uitslag. 

De Amersfoorters voetbalden verzorgder dan de Baarnaars en zochten onbevreesd de aanval. In de eerste helft verzuimde VVZA afstand te nemen; vier grote kansen werden om zeep geholpen of onschadelijk gemaakt door de uitblinkende TOV-keeper Duncan Vervat. Verder oogden de Baarnse voetballers flets en de 1-0 hing dan ook niet bepaald in de lucht. De handsbal en de strafschop waren een meevaller voor de vele supporters van de thuisploeg. Ryan de Hoop verzilverde de buitenkans. Na de rust kwam TOV er in het eerste kwartier niet aan te pas. In die fase viel de gelijkmaker. Daarna greep trainer Michael Weggemans in met drie wissels in één keer en kwam er meer grip op het spel. Een van hen, Luca Broertjes, zorgde in de 82ste minuut met een droge knal in de verre hoek voor de nieuwe voorsprong. 

VVZA zette met succes aan voor de 2-2, dat kon het vlagsignaal voor buitenspel niet verhoeden.

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie