Oud-voorzitter Van der Roest keert terug in het bestuur. Rechts hoofdtrainer Khandan.
Oud-voorzitter Van der Roest keert terug in het bestuur. Rechts hoofdtrainer Khandan. SV Baarn, archieffoto

SV Baarn kiest geheel nieuw bestuur: ‘Goede mix’

11 april 2023 om 21:30 Voetbal

BAARN Tijdens een drukbezochte bijzondere ledenvergadering in de kantine van SV Baarn hebben de leden van de voetbalvereniging unaniem ingestemd met de benoeming van het compleet nieuwe bestuur. Het oude bestuur had al eerder te kennen gegeven het stokje door te willen geven. 

Tijdens de laatste algemene ledenvergadering waren voorzitter Evert-Jan Stagge en penningmeester Bas Mutze officieel afgetreden. De oproep voor een nieuw bestuur zorgde voor een grote groep geïnteresseerden waaruit een nieuw, zevenkoppig bestuur is ontstaan, ondersteund door verschillende commissies. 

De nieuwe voorzitter Arnout Baas is blij met de vele actieve leden binnen de club: ,,We zijn een groeiende, gezonde vereniging. Dat draagt bij aan een positieve sfeer en daar willen leden graag hun steentje aan bijdragen. Natuurlijk realiseren wij ons ook dat we in een tijd leven waarin veel mensen het druk hebben en zich vooral niet te veel willen binden. Dat betekent dat je een vereniging anders moet organiseren. Je hebt meer vrijwilligers nodig die allemaal iets doen in plaats van een paar die alles doen. Gelukkig hebben we nu dus een flinke groep nieuwe actieve leden die hun schouders eronder zetten.”

Naast de nieuwe voorzitter bestaat het bestuur uit vice-voorzitter Jan-Willem van der Roest, secretaris Tom de Grunt, vice-secretaris Mijndert Rebel, penningmeester Martijn Pietersen, bestuurslid voetbalzaken Ton Gesgarz en bestuurslid facilitaire zaken Bob Morcus.

Baas: ,,Het is een goede groep met een mix van bestuurlijke ervaring, nieuwe ideeën en kennis van de historie en sentimenten binnen de vereniging. We hebben er zin in om SV Baarn weer verder te brengen.”

door Hans Veltmeijer

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie