
Leeuwerikweide in Baarn kleurt oranje
13 juni 2026 om 16:00 VoetbalBAARN De Leeuwerikweide heeft weer flink uitgepakt met de oranjeversiering, zo melden bewoners Dennis en Naomi van de Veen. De afgelopen dagen werden de laatste vlaggetjes opgehangen, waardoor een deel van de straat inmiddels volledig in Oranjesfeer is gehuld.
In totaal hangt er zo’n 580 meter aan oranje vlaggetjes, aangevuld met diverse grote vlaggen. Naomi en Dennis van de Veen dragen hun liefde voor Oranje graag uit. En steken met hun enthousiasme de buurt aan. Ze kijken uit naar het WK voetbal dat op donderdag 11 juni begint.
De eerste wedstrijd van het Nederlands elftal volgt op zondag 14 juni tegen Japan. De prestaties van Oranje zijn nog af te wachten, maar aan de versieringen zal het niet liggen. De Leeuwerikweide is er klaar voor.















