Team Engelsman won gisteravond de poule van 35-plussers.
Team Engelsman won gisteravond de poule van 35-plussers. Hans Veltmeijer

Team Engelsman en TOV Veteranen winnaars van 25e Willem van de Biezen Memorial bij SV Baarn

14 mei 2026 om 10:52 Voetbal

BAARN De woensdagavond voor Hemelvaartsdag wordt bij SV Baarn traditioneel het toernooi Willem van de Biezen Memorial, ofwel Six to Six, gehouden. 

Met een vast draaiboek: koffie, vlaai, broodjes, voetballen met de muziek van Jack Visser op de achtergrond, een onderhoudende prijsuitreiking, uitstekend Chinees eten en een gezellige derde helft. 

Dit jaar had de organisatie daar iets in veranderd, vanwege het klimmen der leeftijd van veel deelnemers en tegelijkertijd de aanwas van jongere veteranen. Er werd in twee categorieën gestreden: 35-plus en 50-plus. Team Engelsman (links) was de teams Molenaar en Bosman de baas in de 35-pluspoule en TOV Veteranen (rechts) won glansrijk de 50-pluspoule, boven BVV Baarn A1 en Eemboys.

TOV Veteranen was het sterkste team onder de 55-plussers.
Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie