BMHV liet na zich in de top twee te nestelen (archieffoto).
BMHV liet na zich in de top twee te nestelen (archieffoto). Caspar Huurdeman

Hockeyers BMHV spelen topwedstrijd tegen Weesp gelijk

9 april 2024 om 13:00 Hockey

BAARN Heren 1 van BMHV heeft een uitgelezen kans laten liggen om zich in de top twee van de tweede klasse te nestelen. Een plek die recht geeft op rechtstreekse promotie.

Weesp staat na de 2-2 in Baarn nog steeds op die plek, met twee punten voorsprong op de Baarnaars. Door dit gelijke spel is Leusden de lachende derde. De koploper won wel en heeft nu vier punten voorsprong op Weesp. Met nog zes wedstrijden voor de boeg belooft het een spannende ontknoping te worden met nog alle promotiekansen voor Baarn.

Maar gisteren moest het eigenlijk gebeuren en dat lukte dus niet helemaal. Het de laatste weken in bloedvorm verkerende Baarn kende een mindere dag. De start was wel flitsend, met een snelle voorsprong door een frommelgoal van Thobias Kleinbussink. In de fase daarna verzuimde de thuisploeg ruim afstand te nemen van Weesp. Zo bleven de bezoekers in de wedstrijd en konden een fout van Baarn afstraffen: 1-1.

Pas in het vierde kwart viel er weer wat te beleven voor de doelen. Na te vroeg uitlopen mocht Baarn met slechts drie man uitlopen bij een strafcorner. Weesp gebruikte de opengevallen ruimte optimaal om de 1-2 te scoren. Het duurde even voordat Baarn zich herpakte. Bas van den Hof werd getorpedeerd door de keeper, maar een strafbal bleef uit. Het werd uiteindelijk de dag van Thobias Kleinbussink, want hij scoorde ook het tweede Baarnse doelpunt, na voorbereiding door Delmar de Cneudt. In de slotfase kon de winnende treffer aan beide zijden vallen.

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie