Rik van Hardeveld
Rik van Hardeveld CDA Baarn

Rik van Hardeveld wordt lijsttrekker CDA Baarn

17 mei 2025 om 18:45 Politiek

BAARN In maart volgend jaar zijn de gemeenteraadsverkiezingen en CDA Baarn heeft de voorbereidingen in gang gezet. In de ledenvergadering is Rik van Hardeveld gekozen als lijsttrekker. 

,,Rik is erg enthousiast, heeft visie en daadkracht, is een fijn mens om mee om te gaan en weet waar hij het over heeft”, aldus voorzitter Hans Dijkstra. De leden stemden unaniem voor het voorstel van het bestuur. Van Hardeveld: ,,Ik hoefde niet lang na te denken, want ik heb er ontzettend veel zin in en ben blij met het vertrouwen.” 

Van Hardeveld is geboren en getogen in Baarn, getrouwd en heeft twee volwassen kinderen. Na een leven lang werken in de gezondheidszorg, eerst in de psychiatrie, later in de ouderenzorg, is hij sinds kort met pensioen. Zijn tijd besteedt hij nu vooral aan de lokale politiek, vrijwilligerswerk bij de Seniorenbus, sport (fitness, tennis, golf) en koken. 

,,Ik reken op een mooi verkiezingsresultaat, op groei. Met fatsoenlijke, constructieve en daadkrachtige inbreng, kunnen we dan beweging in de nu soms vastzittende Baarnse politiek brengen.”

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie