
Doldwaze komedie Dubbel Op: kans op ‘VIP van de avond’
7 oktober 2025 om 13:15 PodiumkunstenBAARN Harrie Vermeulen is terug. Het onhandige typetje, bedacht en bekend geworden door de hilarische vertolking van Jon van Eerd, is op vrijdag 10 oktober te zien in de nieuwe komedie Dubbel Op in Theater de Speeldoos.
Na twintig jaar vond Van Eerd het tijd voor een nieuwe Harrie en heeft hij het stokje overgedragen aan Joey Schalker. Samen met Mylène d’Anjou en Irene Moors laat hij bezoekers van Theater de Speeldoos schateren van het lachen. In de kliniek van Hector Vermeulen (Joey Schalker) en Valerie Kreukwijk (Mylène d’Anjou) loopt alles op rolletjes. De dokters, het interieur en de patiënten: alles is hier perfect, precies zoals Hector het graag wil. Wanneer een revolutionair nieuw middel wordt getest op een veeleisende cliënt (Irene Moors), gaat alles echter helemaal mis. En dan brengt Hectors tweelingbroer Harrie (Joey Schalker) ook nog een bezoekje aan de kliniek.
Samen met partner Nefkens Baarn biedt Theater de Speeldoos komend seizoen het Speeldoos VIP Vervoer aan voor twee personen bij geselecteerde voorstellingen in het weekend. Bezoekers kunnen zich daarvoor opgeven via de website van De Speeldoos. Uit de aanvragen wordt één winnaar gekozen, die VIP van de avond is en thuis wordt opgehaald in een luxe wagen en ook weer wordt thuisgebracht door een chauffeur. Per voorstelling wordt een andere bijzondere auto ingezet. Een tafeltje is speciaal gereserveerd en de VIP krijgt een kopje koffie of thee en na afloop een drankje naar keuze.
Bezoekers van Dubbel Op maken kans op het VIP Vervoer door zich aan te melden via www.speeldoosbaarn.nl.



















