Chauffeurs Fred Dekker (l) en Tjibbe Haveman (r) poseren bij VIP auto’s van Nefkens.
Chauffeurs Fred Dekker (l) en Tjibbe Haveman (r) poseren bij VIP auto’s van Nefkens. .

Nefkens Baarn verzorgt VIP vervoer Theater de Speeldoos: ‘We zijn trots dat we een bijdrage leveren’

26 september 2025 om 15:15 Zakelijk

BAARN Theater de Speeldoos en Nefkens Baarn hebben voor theaterseizoen 2025/2026 de handen ineengeslagenVoor geselecteerde voorstellingen in het weekend worden bezoekers opgehaald in een luxe wagen en ook weer thuisgebracht. In het theater zelf worden de gasten extra in de watten gelegd met een gereserveerd tafeltje en gratis drankjes. 

Het publiek dat kaartjes heeft voor een voorstelling kan zich via de website van het theater aanmelden. Bij meer aanmeldingen voor dezelfde voorstelling hebben Vrienden van het theater voorrang of wordt er geloot.

Het theater heeft voor dit VIP Vervoer twee vrijwilligers als chauffeur in dienst die het theaterpubliek vanaf hun huisadres ophalen en na afloop van de voorstelling ook weer thuisbrengen, zowel binnen als buiten Baarn.

Nefkens Baarn, met een vestiging op steenworp afstand van het theater, zet dit seizoen de nieuwste modellen in voor dit VIP Vervoer, waaronder de Fiat Grande Panda, De Abarth 600E en de Jeep Avenger. Met recht ‘VIP-auto’s’ waar chauffeurs Tjibbe Haveman en Fred Dekker graag mee op de foto gingen. Met veel plezier vervoeren de vrijwilligers dankbare en enthousiaste theaterbezoekers.

SAMENWERKING

Samen met Nefkens Baarn zet Theater de Speeldoos het VIP Vervoer in, zodat bezoekers op een comfortabele manier naar het theater kunnen komen en genieten van een extra beleving. Erik van ‘t Zand, verkoopleider bij Nefkens Baarn, benadrukt: ,,We zijn trots dat we samen met partners zoals Theater de Speeldoos een bijdrage kunnen leveren aan het culturele leven in Baarn.”

Voor informatie en aanmelden kan men terecht op www.speeldoosbaarn.nl/vip.

Afbeelding
Afbeelding
Chauffeurs Fred Dekker (l) en Tjibbe Haveman (r) poseren bij VIP auto’s van Nefkens Baarn
Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie