Afbeelding

Hilversumsestraatweg maandag afgesloten

25 augustus 2023 om 10:30 Overig

BAARN Vanaf maandag 28 augustus tot maandag 18 september 2023 voert de Versluys Groep in opdracht van de provincie Utrecht werkzaamheden uit aan de Hilversumsestraatweg (N415) in Baarn, tussen de provinciegrens met Noord-Holland en de kruising Amsterdamsestraatweg (N221). Tijdens de werkzaamheden is de Hilversumsestraatweg afgesloten voor doorgaand verkeer. 

De werkzaamheden betreffen regulier groot asfaltonderhoud om de weg in een goede en veilige conditie te houden. Gelijktijdig worden er wat aanpassingen op en langs de weg uitgevoerd. De maximumsnelheid gaat omlaag van 80 naar 60 km/uur en de weg wordt voorzien van een paarse middenstreep. Dit is de nieuwe, uniforme markering die de provincie Utrecht toepast op soortgelijke 60 km-trajecten.

De werkzaamheden worden in twee fases uitgevoerd. Dit zorgt voor minder hinder en voor een betere bereikbaarheid voor bewoners, bedrijven en nood- en hulpdiensten.

Fase 1: 28 augustus-11 september Tijdens fase 1 werken ze aan het weggedeelte vanaf de provinciegrens met Noord-Holland tot de kruising Zevenlindenweg. 


Fase 2: 11 september-18 september Tijdens fase 2 wordt er gewerkt aan het weggedeelte vanaf de kruising Zevenlindenweg tot de kruising Amsterdamsestraatweg (N221). 

De aannemer werkt dagelijks, behalve op zondag, vanaf 06.00 uur ’s ochtends tot 22.00 uur ’s avonds.  

Om de werkzaamheden veilig te kunnen uitvoeren, wordt de Hilversumsestraatweg afgesloten voor doorgaand verkeer, vanaf maandagochtend 28 augustus, 06.00 uur tot maandagochtend 18 september, 05.00  uur. De wegafsluiting geldt gedurende de gehele periode voor het hele traject tussen de provinciegrens met Noord-Holland en de kruising met de Amsterdamsestraatweg (N221).


Er zijn omleidingsroutes ingesteld. Woningen en bedrijven aan de N415 blijven bereikbaar.

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie