Het Vredehofensemble
Het Vredehofensemble Willem van Willigenburg

Heerlijke muziekavond Bachschool Baarn Soest in het Eemnesserwegkerkje.

12 april 2026 om 10:30 Muziek Deel je nieuws

Schitterende voorspeelavond de Bachschool ,Muziekschool Baarn- Soest, met een grandioos publiek!

Afgelopen vrijdag 10 april gaf de Bachschool Muziekschool Baarn-Soest n het kerkje aan de Eemnesserweg een voorspeelavond met maar liefst 13 optredens.  Muziek uit de 17e, 18e, 19e 20e en 21 eeuw zowel solo als in ensemble verband.

Het Vredehofensemble o.l.v. Hannie Veenekamp) met Corrie Braam, Marry van Bruggen-Mulder, Steef de Bruijn, Judith Godijn, Marjan Hadders, Ina Loscher, Julie Norman (viool en zang!) en Caro de Rek, speelde verschillende stukken. Als klap op de vuurpijl trad de zangeres/violiste naar voren om vervolgens 2 liederen te zingen met haar prachtige operastem.

De 4 leerlingen Owen, Yerusha, Caecilia en Marit, van zangdocente Froukje Hoitinga zongen vervolgens afwisselende popliedjes.

De zaal luisterde ademloos.

Bij de eerste leerling Owen ging zijn zojuist zelf gecomponeerde, “Another Life”op You Tube verschenen song, hier in première.

De Solfegietto voor piano werd daarna door Sophie, een leerling van Afke Wijma, (uit het hoofd!) gespeeld.

Het blokfluitensemble van Esther Nuijten met Marianne de Groot en Anke Procee, liet met veel plezier 3 stukken uit 3 verschillende eeuwen horen.

Op 30 mei gaat het koor” The happy Voices “o.l.v Froukje Hoitinga hun 10-jarig jubileum vieren in de Paaskerk.

Hier kregen we vast een voorproefje te horen waarbij pianist Harry Schram alles begeleidde.

De klarinet leerling Brigitte Sprokholt speelde daarna een prachtige melancholische Aria begeleid door haar docente Maria du Toit.

Nadat de 4 pop zang leerlingen voor de 2e keer ieder weer een pop-song lieten horen, sloot het Fluitensemble met Hannie Veenekamp, Brigit Hamburg, Marjan Hadders en Corrie Braam de avond af.

De avond vloog voorbij en het was heerlijk om te ervaren hoeveel plezier de muzikanten hadden maar ook zeker het enthousiaste publiek.

Het mooie van deze podium optredens is dat het publiek weet dat je je als muzikant kwetsbaar opstelt, en dat dit alleen maar gewaardeerd wordt.

De Bachschool heeft de komende maanden nog verschillende optredens in petto.

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie