Afbeelding

Repair Cafe Baarn zaterdag laatste keer voor de zomervakantie open

8 juni 2023 om 12:30 Maatschappelijk Deel je nieuws

BAARN Het Repair Café Baarn is zaterdag 10 juni weer open. Vrijwillige reparateurs helpen bezoekers om hun kapotte, veelal huishoudelijke apparaten te herstellen. Ook leren ze de bezoekers hoe ze hun voorwerpen kunnen onderhouden en repareren. 

Het Repair Café Baarn organiseert aanstaande zaterdag zijn laatste bijeenkomst voor de zomervakantie. Om de reparaties soepel te laten verlopen, verzoekt de organisatie vriendelijk om vooraf aan te melden via e-mail. Geïnteresseerden wordt gevraagd hun naam, het type reparatie en hun gewenste tijdslot van een half uur tussen 10.00 en 12.00 door te geven. Het e-mailadres voor aanmeldingen is rcbaarn@gmail.com. Vanwege een kleinere bezetting op zaterdag zullen er deze keer minder reparaties kunnen worden ingepland. 

Om de kosten voor zaalhuur en benodigde reparatiespullen te dekken, vraagt het Repair Café een kleine vrijwillige bijdrage. Bezoekers kunnen alleen ter plekke contant betalen of gebruikmaken van de beschikbare QR-code. 

Meer informatie over de Repair Café’s en hun activiteiten is te vinden op de website www.repaircafe.nl. Locatie: Het Poorthuis, gelegen aan de Kerkstraat 28 in Baarn.

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie