Afbeelding
Tronie

Kunst bij de koffie in Baarn

23 oktober 2026 om 09:00 Kunst

BAARN Bij koffiehuis Mi Casa Su Casa in Baarn zijn tot eind oktober schilderijen te bewonderen van de donderdagochtendgroep portretschilders van Tronie. De groep vierde onlangs haar tienjarig bestaan. 

In het knusse koffiehuis van eigenaar Hans, naast het Escherhuis en tegenover Domino’s, kunnen bezoekers genieten van een kop koffie, zelfgebakken lekkernijen en kunst. De expositie bestaat voornamelijk uit portretten, waaronder dat van de burgemeester van Baarn, die hiervoor model heeft gezeten.

Wie de werken wil bekijken, kan binnenlopen voor een kop koffie, een goed gesprek of een rustig moment om te werken. 

Wie interesse heeft om model te zitten voor de portretschilders van Tronie op woensdagavond of donderdagochtend kan zich aanmelden via tronie.baarn@gmail.com.

Afbeelding
Afbeelding
Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie