De dames van HCLB speelde thuis in sportcentrum De Trits tegen SDS ’99 uit Blaricum
De dames van HCLB speelde thuis in sportcentrum De Trits tegen SDS ’99 uit Blaricum Caspar Huurdeman Baarn

Dames HCLB nooit in de problemen

13 november 2025 om 08:30 Handbal

BAARN De handbalsters van HCLB 1 waren zondag in sportcentrum De Trits duidelijk te sterk voor SDS 2 uit Laren. De thuisploeg combineerde naar hartenlust en nam snel een grote voorsprong die de gehele wedstrijd werd behouden. 

Na de ruststand van 14-7 werd het 29-19. De Baarnse handbalsters hebben daarmee hun vier eerste wedstrijden in de tweede klasse gewonnen en gaan fier aan kop. Tegen SDS deden ook de jeugdspeelsters Rhesa van Loon, Jill Bijvank en Caroline Micu mee, en zij konden het niveau prima aan. Daniëlle de Gooijer was weer een betrouwbare sluitpost en Roxanne van de Hoef was met acht treffers het meest op schot. Daisy Kooij (6), Maaike Frankema (5), Kirsten Beeke (3), Michelle van Wilsum (3), Jill Bijvank (2), Kelly Holdinga (1) en Thirza van Loon (1) scoorden ook voor de thuisploeg. 

Op de foto zweeft de trefzekere Roxanne van de Hoef acrobatisch naar een van haar doelpunten. Haar tegenstander kan alleen toekijken.

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie