Afbeelding
Caspar Huurdeman

Sorry voor het slechte wegdek…

2 augustus 2023 om 17:30 Verkeer en vervoer

BAARN Sorry voor het slechte wegdek… Dat staat op een groot billboard langs de Hermesweg op bedrijvenpark de Noordschil. Een ludieke actie met een serieuze ondertoon van Stichting De Verenigde Bedrijven Noordeik, sinds eind 2022 eigenaar van de borden. ,,We willen de bezoekers van het bedrijventerrein onze excuses maken voor het slechte wegdek. Tegelijkertijd willen we de gemeente Baarn oproepen iets aan het slechte wegdek te doen”, aldus bestuursvoorzitter Gijs Dorrestijn. De gemeente wil echter wachten tot 2028. 

,,We hebben wethouder Mark Eijbaard gesproken en hij zegt dat het wegdek meteen wordt opgeknapt als de Escher-rotonde wordt aangepakt”, aldus Dorrestijn. ,,De provincie beslist hierover eind van dit jaar, dan kan het nog drie tot vier jaar duren.” 

KLEINERE ROTONDE

Het is de bedoeling dat naast de huidige rotonde een kleinere rotonde komt met een aftakking naar de Hermesweg en de Noordschil. ,,We hebben de gemeente gevraagd de renovatie van de Hermesweg niet een-op-een te laten lopen met de rotondewerkzaamheden en de provincie gevraagd de kleine rotonde plus aftakking eerder te realiseren, zodat ook de Hermesweg eerder kan worden aangepakt.” 

Om de vraag onder de aandacht te brengen zijn de borden, waarop te lezen is welke bedrijven op het terrein zijn gehuisvest, aan de andere kant beschilderd met de tekst ‘Sorry voor het wegdek’.

Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie