Maria Koninginkerk.
Maria Koninginkerk. Baarnsche Courant

Drie vieringen over omarmen in Maria Koninginkerk Baarn

15 juni 2023 om 10:53 Religie

BAARN Na een feestelijke, oecumenische viering, afgelopen zondag, wordt in de Maria Koningin-gemeenschap het ‘gewone’ leesrooster weer opgepakt. Er wordt verder gelezen in het evangelie van Mattheus. Dit levert uitdagende verhalen op, die soms tegen je haren instrijken.

De vieringen van de komende weken zijn voorbereid door drie vrouwen uit het Familiekoor. De thema’s van de vieringen zijn: Uitvliegen, Durven en Omarmen. Naast Mattheus worden er psalmen gelezen in de bewerking van Huub Oosterhuis en kan iedereen meezingen met de prachtige liederen van Oosterhuis, zoals ‘Licht dat ons aanstoot in de morgen’.

Het familiekoor heeft drie nieuwe liederen ingestudeerd uit de traditie van de oecumenische gemeenschap op het eiland Iona. In elk van de vieringen wordt één nieuw lied geïntroduceerd, in de hoop dat iedereen in de laatste viering de drie liederen uit volle borst kan meezingen. Er liggen dan partituren klaar voor wie graag de noten wil lezen.

De derde viering, op zondag 2 juli, is de zogenaamde ‘Vakantieviering’, met veel muziek en zang en ruimte voor jongeren van alle leeftijden. U bent van harte welkom bij elk van de drie vieringen.

De Maria Koninginkerk bevindt zich op de hoek van de Maatkampweg en de Bremstraat. De vieringen beginnen om 10.30. Voor meer informatie kunt u appen met Veronica Selleger (06 20 390 130).

Mail de redactie
Meld een correctie

Melissa Hofland
Deel dit artikel via:
advertentie