Fenna Ramos komt naar het theater en beleeft een avontuur in haar bekende zappelin.
Fenna Ramos komt naar het theater en beleeft een avontuur in haar bekende zappelin. Annemieke van der Togt

Fenna Ramos komt naar Theater de Speeldoos Baarn met haar zappelin

17 februari 2024 om 16:18 Podiumkunsten

BAARN De voorjaarsvakantie staat voor de deur. Op woensdagmiddag 21 februari zijn kinderen vanaf 3 jaar welkom in Theater de Speeldoos. Fenna Ramos komt dan met de theatervoorstelling Zin in Zappelin Live naar Baarn.

Met de eigen liedjes en bekende kinderliedjes nodigt Fenna kinderen iedere dag uit om thuis met haar mee te zingen en dansen, mee te knutselen en mee te genieten van haar avonturen.

De allerkleinsten kunnen vanaf nu dus live in het theater kijken, luisteren, meezingen, meedoen en genieten van hun idool.

Ze beleeft een dag uit haar leven, samen met Zappie, buren en vrienden. Alle vaste rubrieken komen langs en natuurlijk worden de grootste Zin in Zappelin-hits gedanst en gezongen. Een feest der herkenning en zelfs net een beetje meer!

Samen met hun ouders, broertjes, zusjes, vrienden, opa’s en oma’s krijgen de jongste theaterbezoekers een belevenis om nooit meer te vergeten.

Na afloop is er een meet en greet in het theatercafé en kan iedereen met Fenna op de foto.

Zin in Zappelin Live is op woensdag 21 februari om 13.30 & 16.00 uur te zien in Theater de Speeldoos. Voor meer informatie over de voorstelling en tickets: speeldoosbaarn.nl.

Mail de redactie
Meld een correctie

Christine Schut
Deel dit artikel via:
advertentie