
Artiesten Royal Park bekend: Nile Rodgers & CHIC, James Arthur en Racoon
5 december 2025 om 15:45 MuziekBAARN De eerste namen voor Royal Park Live 2026 zijn gisterochtend bekendgemaakt tijdens het programma Ekdom in De Morgen op Radio Veronica. In juli zullen Nile Rodgers & CHIC, James Arthur en Racoon hun opwachting maken tijdens de concertreeks in de paleistuin van Paleis Soestdijk. De kaartverkoop gaat aanstaande maandag 8 december om 10:00 uur van start.
NILE RODGERS
Nile Rodgers staat als songwriter en gitarist aan de basis van talloze megahits, waaronder ‘Le Freak’, ‘Let’s Dance’, ‘I’m Coming Out’, ‘Get Lucky’ en ‘I Want Your Love’. Hij is tevens oprichter van CHIC. In voorgaande jaren waren Nile Rodgers & CHIC al te gast op grote festivals zoals North Sea Jazz, Lowlands en Concert at SEA.
RACOON
De Zeeuwse band Racoon is vooral bekend van hits als ‘Oceaan’, ‘Het Is Al Laat Toch’, ‘Love You More’, ‘No Mercy’, ‘Liverpool Rain’ en de recent gesingelde samenwerking ‘Glas’ met BLØF. De band heeft meerdere awards gewonnen, waaronder de Popprijs en drie Edisons, en bracht in 2024 haar negende studioalbum uit, getiteld It Is What It Is.
Racoon is een vaste waarde op grote festivals en speelde eerder uitverkochte shows in onder meer AFAS Live, Ziggo Dome en Rotterdam Ahoy. De band stond ook al in 2017 en 2024 op Royal Park Live.
JAMES ARTHUR
De Britse singer-songwriter James Arthur heeft sinds zijn doorbraak met de hit ‘Impossible’ een prominente plek verworven in de muziekscene. Hij ontwikkelde zich tot een veelzijdige artiest met een repertoire dat bestaat uit verschillende succesvolle nummers, zoals ‘Say You Won’t Let Go’, ‘Naked’ en ‘Falling Like the Stars’.
In de komende maanden worden meer namen voor Royal Park Live 2026 aangekondigd. Kaarten zijn verkrijgbaar via de website van het festival.



















