
Consultatiebureau voor ouderen in Baarn
25 juli 2026 om 14:00 MaatschappelijkBAARN Een laagdrempelig consultatiebureau voor ouderen is een stap dichterbij.
Dat laat secretaris Anneke van der Veen van de Baarnse Seniorenraad weten. Het is een langgekoesterde wens van dit onafhankelijke adviesorgaan. De gemeente Baarn onderzoekt nu samen met de Seniorenraad hoe bestaande voorzieningen, zoals het nieuwe Leefstijlpunt en het Pit-inloopspreekuur, beter kunnen samenwerken.
Ook wordt gekeken naar de mogelijkheden voor preventieve gezondheidschecks, zoals het meten van bloeddruk, cholesterol en bloedsuiker, om gezondheidsproblemen eerder op te sporen.
Er is nog geen besluit genomen, maar de gemeente verwacht eind dit jaar meer duidelijkheid te kunnen geven over de vervolgstappen.
De volgende vergadering van de Baarnse Seniorenraad staat gepland op 9 september.


















