
Taxatiemiddag in De Generaal
31 juli 2025 om 19:15 ActiviteitenBAARN De landelijk bekende taxateur Arie Molendijk komt donderdag 7 augustus van 14.00 tot 16.30 uur naar Baarn. Dan vindt er een taxatiemiddag plaats in Eethuys-Cafe De Generaal. Molendijk taxeert daar oude boeken zoals oude (staten)bijbels, atlassen, geïllustreerde werken en reisboeken, handschriften, oude brieven, foto’s, ansichtkaarten en prenten.
Arie Molendijk heeft een lange en grote ervaring op het gebied van ‘bedrukt papier’ en werkt al jaren samen met de Vrije Universiteit, de Koninklijke Bibliotheek en andere bibliotheken en overheidsinstellingen.
De kosten voor een taxatie zijn vijf euro voor één tot ongeveer tien boeken of seriewerken. De taxatiekosten van grotere collecties/bibliotheken, die meer tijd in beslag nemen, variëren van 25 tot vijftig euro.
Bezoekers zijn van harte welkom en worden vriendelijk ontvangen in De Generaal, Luitenant Generaal van Heutszlaan 5 op donderdag 7 augustus van 14.00 tot 16.30 uur. Vrije inloop zonder afspraak.
Voor informatie en andere taxatiedagen zie www.molendijkboeken.nl.













