TravelSpirit uit Baarn fuseert met concurrent 1TIS

15 mei 2026 om 06:17

BAARN Twintig jaar waren het stevige concurrenten, maar deze maand zijn Travelspirit en 1TIS gefuseerd.  De bedrijven uit respectievelijk Baarn en Rijswijk zijn beide gespecialiseerd in software voor de reisbranche. Oprichter van TravelSpirit was Sander de Rooij die in 2022 op 51-jarige leeftijd overleed aan kanker. Het bedrijf opereerde vanaf de Eemnesserweg, maar betrok enkele jaren geleden een nieuw kantoor aan de Nieuw Baarnstraat.

De twee bedrijven ondersteunen meer dan drieduizend dagelijkse gebruikers. Via hun software wordt jaarlijks circa 1,5 miljard euro aan reisomzet verwerkt.

Na de fusie telt de organisatie ongeveer veertig medewerkers. Voorlopig blijven TravelSpirit en 1TIS onder hun eigen naam opereren, maar op termijn willen zij toe naar één merk en gezamenlijke strategie. De leiding van de groep komt in handen van Michiel Stoffels tot voor kort algemeen directeur van TravelSpirit. Volgens Stoffels ontstaat door de fusie meer slagkracht om grotere reisorganisaties te bedienen zonder het persoonlijke karakter van de dienstverlening te verliezen.

,,Met meer schaal kun je sneller innoveren, meer investeren in kwaliteit en meer waarde leveren aan klanten."